Recenzia sviečok Heart & Home od pani Prísažnej

Ahojte, volám sa Maja a testovala som úžasné vonné sviečky od HEART and HOME. Musím podotknúť, že v našej domácnosti sa už dlhšiu dobu klasické sviečky nevyužívali.....jednak máme malinké detičky a klasické lacné sviečky plne ropy /niekde som čítala o katastrofálnom zložení/ teda boli mimo hry.
 
Prisazna 3
 
Pretože ale s manželom milujeme príjemne prevoňaný domov a hlavne prírodné arómy, ktoré nedráždia a nevyrušujú, už dlhšiu dobu používame difuzér. Kto nevie, fúka studenu paru aj s arómou do vzduchu.......no ale.....sviečku to určite nenahradí, blikotajúce svetlo a hlavne tá vôňa má v sebe telo, je to taká komplexnosť teplej vône vosku a arómy. Na testovanie sa ku mne dostali sviečky HEART and HOME v dvoch verziách, Pečené jablko a Domáce kúpele. Jabĺčko je moja úplne naj vôňa domova aká môže byt. Taká tá nasladlá vôňa Vianoc. Takže mi ocka len zažiarili a očakávania boli vysoké. A veru že aj boli splnene, žiadna umelá vôňa.
 

       Sviečka Veľmi jemne a príjemne prevoňala cely byt, intenzita pre mňa tak akurát.

 
A mam pocit že aj ten prírodný sójový vosk v tom ma svoj podiel. Horia naozaj dlho. Keďže som testovala dve rôzne, každej som dala tri dni a v sviečkach ubudla len mala časť. Veľká spokojnosť. Druha testovaná vôňa boli Domáce kúpele, na prvý dojem pre mňa trosku avivážové, čoho som sa obávala.....ale táto ma Veľmi milo prekvapila. Po zapálení neskutočne príjemná teplá vôňa, rovnako nevtieravá a tiež by som povedala že ideálna pre pocit príjemného čistého domova. V popise má, že je to vôňa pre pokoj a šťastie a to je k nej príhodné.
Prisazna 2
Prisazna 4
Sviečky vám teda určite môžem zo srdiečka odporúčiť, na arómy som náročný kritik a mnohé mi robia zle, no tieto som zapálila každé ráno s nadšením. Podľa popisu majú sviečky voňať aj bez horenia. Je to samozrejme pravda, voňajú, ale naozaj len v malom priestore. Ja mam ale tendenciu si vôňu akoby šetriť a keď nehoria nechávam ich sebecky zatvorené.