Recenzia sviečok Heart & Home od slečny Hladíkovej

Dnes mi prišiel balíček od Albi. Balíček obsahuje dva kusy sviečok H&H a diár na rok 2019,ktorý predpokladám bude darčekom pre mňa. Milá pozornosť, určite využijem, ďakujem Albi. Ale späť ku sviečkam. Prvá je s vôňou šalvie, pomaranča a muškátového orieška s názvom Štedrý večer. Vôňa druhej sviečky ma obzvlášť potešila, pretože je to vôňa levanduľa a šalvia, pričom levanduľová vôňa je moja top vôňa EVER!!!Tak som sa pustila do skúšania.
 
 
Najprv som si obhliadla vizuálnu stránku sviečok. Tú hodnotím veľmi kladne. Obal sviečok vyzerá naozaj exkluzívne a hodí sa podľa mňa ako dekorácia nielen na sviatočný stôl, ale oživí aj bežný interiér. Zapaľujem teda sviečku levanduľa ako prvú a pomaly sa ponáram do jej intenzívnej vône. Musím sa priznať, že táto vôňa mi ladí do nosa za každých okolností. Zavriem oči a nechám sa unášať v spomienkach až do horúceho leta, kedy som s rodinou navštívila južné Francúzsko a kochala sa nádherným výhľadom na levanduľové polia. Vďaka vôni tejto sviečky som opäť tam.
 

        Čo ma ale naozaj príjemne prekvapilo,
je intenzita vône, ktorú bolo cítiť ešte dlho, dlho
po sfúknutí sviečky.

 
Čo sa týka druhej vône, moja skúsenosť je veľmi podobná. Vôňa intenzívna, nosu lahodiaca, dotvárajúca nadchádzajúcu zimnú atmosféru. Pri jej vôni som sa preniesla do blízkej budúcnosti a predstavila si samú seba, ako si vychutnávam atmosféru vianočných sviatkov v kruhu svojej rodiny. S vyloženými nohami, s krabicou plnou vianočných dobrôt a so sviečkou Albi horiacou v pozadí, čo jej ale neuberá z dôležitosti tejto chvíle.
 
Hladiková 2
 
Už sa neviem dočkať ako ju moja dcérka zapáli pri štedrovečernom stole a budeme si pri nej rodinnú pohodu. Alebo si ju len tak zapálime s manželom dnes večer pri pohári dobrého vínka. A hneď máme o romantiku postarané. Sviečky Albi H&H môžem teda rozhodne odporučiť. Nielen ku sviatočným chvíľam, ale aj na bežný večer, ktorý si chcete ozvláštniť.

Ďakujem.

S pozdravom Veronika.